X
Uwaga
Czy jesteś pewien?
zadzwoń: +48 887 883 070 napisz: info@mystyleclub.pl

Zwroty

Jeśli kompletna stylizacja lub jej poszczególne elementy, nie odpowiadają Ci, zawsze masz prawo do zwrotu bez podania przyczyny.

 1. Na zwrot zakupionego w Mystyle CLUB produktu masz 14 dni kalendarzowych od dnia odebrania przesyłki.
 2. Zwroty dokonywane w Mystyle CLUB są bezpłatne, co oznacza, że to my pokrywamy wszystkie koszty, a Ty nic nie ryzykujesz.
 3. Pamiętaj, że zwracany produkt nie może być używany ani nosić śladów użytkowania. Powinien też posiadać wszystkie oryginalne metki oraz ewentualne zabezpieczenia i akcesoria.
 4. Ponosisz odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy (np. uszkodzenia i zabrudzenia powstałe podczas mierzenia produktów).
 5. Termin zwrotu płatności za towar może wynieść od 5 do 14 dni na zasadach określonych w przepisach prawa. Zwrot nastąpi w tej samej formie jaką dokonano płatności lub na wskazany w formularzu zwrotu nr rachunku. O wykonaniu przelewu poinformujemy Cię drogą mailową.
 6. Mystyle CLUB może wstrzymać się ze zwrotem płatności otrzymanych od Klienta do chwili otrzymania z powrotem Towaru lub dostarczenia przez Klienta dowodu odesłania Towaru. Zwrotu dokonanych przez Ciebie płatności nie dokonujemy "na miejscu" w siedzibie.
 7. Decydując się na zwrot otrzymasz zwrot kosztów odsyłanych produktów. Opłata za stylizację jest opłatą stałą i niezależnie od Twojej decyzji odnośnie stylizacji, nie mamy możliwości jej zwrotu. Wyjątek stanowi pierwsze zamówienie, kiedy zwalniamy Cię z opłaty za stylizację i dokonując całkowitego zwrotu otrzymasz pełny zwrot wpłaconych środków.

Zwrot krok po kroku

Jeśli chcesz dokonać zwrotu musisz nas poinformować o swojej decyzji o odstąpieniu od umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia. Możesz w tym celu skorzystać z poniższego formularza (choć nie jest to obowiązkowe).

 • 1

  Pobierz Formularz zwrotu.

 • 2

  Wydrukuj i uzupełnij formularz. Nie jest konieczne podawanie powodu zwrotu (odstąpienia), chociaż będziemy wdzięczni za taką informację. Dbając o najwyższą jakość obsługi chcielibyśmy skorzystać z Twojej opinii przy konstruowaniu oferty sklepu i ulepszaniu jego działania.

 • 3

  Zapakuj wszystkie zwracane produkty do BOXa, tak aby nie uległy zniszczeniu podczas wysyłki.

 • 4

  Dołącz do paczki Formularz Zwrotu .

 • 5

  Wyślij informację na adres zwroty@mystyleclub.pl:

  - w jakim terminie kurier może odebrać paczkę,
  - podaj adres, z którego kurier będzie mógł odebrać przesyłkę,
  - w tytule maila wpisz numer zamówienia.

 • 6

  W mailu zwrotnym otrzymasz od nas potwierdzenie przyjęcia zlecenia.

 • 7

  Przygotowany BOX zapakuj w foliowy worek, dołączony do przesyłki.

 • 8

  Kurier odbierze od Ciebie przesyłkę pod wskazanym adresem.


x

Dołącz do nas!

Daj nam się poznać i stwórz swój profil Mystyle Box, żeby uzyskać możliwość spotkania ze stylistą i zamówienia naszego BOXa