X
Uwaga
Czy jesteś pewien?
zadzwoń: +48 887 883 070 napisz: info@mystyleclub.pl

Jesteśmy organizacją, która wdraża w Polsce nowy sposób kupowania mody. Dostarczamy wysoką jakość usług doradczych w innowacyjnej formie na tak dużą skalę.

\n

Decydując się na pracę z nami zyskujesz:

\n

\n

\n

Nagrody i premie. Doceniamy zaanagażowanie i solidnie wykonywaną pracę. Potrafimy ją docenić zarówno finansowo jak i benefitami pozapłacowymi.

\n


Niezależność i dyspozycyjność. Bądź sam swoim szefem. Będziemy wspierać Twoja prace i rozwój, jednak to Ty zdecyduj ile możesz poświęcić czasu.

\n


Elastyczny wymiar i czas pracy. Sam decydujesz kiedy, ile i w jakim zakresie pracujesz. Masz małe dziecko i chcesz wrócić do pracy zawodowej? Z nami dostosujesz swój plan dnia do swoich potrzeb .

\n


Wsparcie i współpracę ze specjalistami. Dzięki społeczności doradców łatwiej doradzać, przygotowywać BOXy i rozwiązywać problemy. Zawsze będziesz mógł uzyskać pomoc u specjalisty.

\n


Dostęp do nowoczesnych narzędzi. Dajemy dostęp do wielu rozwiązań online i mobilnych ułatwiających proces przygotowywania BOXa jak i wsparcia posprzedażowego.

\n


Szkolenia i rozwój. Jakość to nasza marka, dlatego stałe podnoszenie wiedzy, kwalifikacji i wspieranie rozwoju osobistego i zawodowego jest dla nas ważne.


x

Dołącz do nas!

Daj nam się poznać i stwórz swój profil Mystyle Box, żeby uzyskać możliwość spotkania ze stylistą i zamówienia naszego BOXa